Шовкотрафаретний друк

Трафаретний друк - це спосіб відтворення тексту і графічних зображень за допомогою трафарету - сітки з найтонших металевих, полімерних або шовкових ниток, - що виконує роль друкарської форми, тому спосіб іноді називають шовкографією. Відбиток створюється в результаті продавлювання фарби крізь друкувальні елементи форми на задруковуваний матеріал у процесі руху ракеля по формі. Друкуємо на футболках та будь-якій текстильній продукції. 


Переваги:

Основною перевагою цього способу нанесення є яскраве і чітке зображення. Є можливість обирати будь-які відтінки фарб (пантони), які забажає замовник.

Зображення отримане за допомогою шовкодруку є найбільш зносостійким

Вартість. Ціна на шовкотрафаретне нанесення зменшується із збільшенням тиражу

Недоліки:

Складний і трудомісткий процес додрукарської підготовки, що обумовлює мінімальний тираж однакових надруків (10 шт. і більше)

Обмежена площа задруку. Максимальний розмір нанесення 41*38см

Для друку, ми використовуємо фарби провідних європейських та американських виробників.

Приклади:

Цифровий друк

Прямий цифровий друк на тканині? Сучасний інструмент для перенесення зображень без зайвих витрат.


Цифровий друк - метод прямого цифрового друку, дає можливість надрукувати малюнок безпосередньо на самому виробі, за допомогою спеціального текстильного принтера, без будь-яких проміжних етапов.Прямая цифровий друк на футболках та інших видах одягу здатна відтворити навіть найдрібніші деталі зображення з фотографічною точністю.

Прямий цифровий друк дозволяє відразу переносити написи, логотипи і малюнки на тканину, не використовуючи проміжні носії. Для цього застосовується спеціальний текстильний принтер, принцип роботи якого аналогічний його струменевим «побратимам». З його допомогою можна виготовити велику кількість одягу з принтами і аплікаціями, одна з умов - натуральність матеріалу, в якому повинно бути не менше 80% бавовни. Одяг зі своїм принтом стане вашою ексклюзивної фішкою, що вигідно відрізняє вас серед сірої маси.


Головними перевагами даної технології є:

 • можливість нанесення зображення будь-якої складності з забезпеченням високого ступеня деталізації;
 • застосування широкої палітри екологічно чистих фарб на водній основі для отримання повнокольорових і реалістичних зображень;
 • ідеальна поглинання чорнила в тканину, швидке висихання вироби, його довговічність і зносостійкість;
 • відмінне рішення для створення сувенірної, подарункової і рекламної продукції. 

Приклади:

Машинна вишивка

Переваги технології

Основною перевагою технології є повна автоматизація процесу. Людина готує макет у графічному редакторі, робить програму на спеціальному ПО, встановлює котушки з нитками потрібних кольорів та готує необхідний для вишивки матеріал. Після цього включає машину, яка починає працювати в автоматичному режимі. Швидкість роботи залежить від розміру та складності створюваного зображення.

Метод дозволяє робити складні малюнки з дрібними деталями, які вимагають великої точності, та об’ємні логотипи. Він широко використовується для виготовлення шевронів, нашивок на одяг, нанесення логотипів і емблем. Запрограмувавши обладнання один раз, можна зробити необмежену кількість примірників одного візерунка. Це зручно для виробництва вишитих виробів будь-якого тиражу.

 

 1. Зносостійкість. Зображення, вишите машиною, тривалий час зберігає привабливий вигляд, воно стійке до прання та прасування. Стібки робляться міцними нитками, які довго не рвуться і не вицвітають.
 2. Швидкість виготовлення. Автоматизований процес скорочує витрати часу в кілька разів.
 3. Висока якість. Спеціалізоване обладнання дозволяє створювати складні, багатобарвні малюнки з безліччю деталей без похибок та нерівностей. Можна робити об'ємні фігури на тканині.

Приклади:

Флексодрук

Термоперенос (термодрук) - процес перенесення зображення за допомогою термотрансферних плівок на тканину або іншу поверхню під дією температури і тиску. Даний вид нанесення є найбільш оперативним способом друку. Термоперенос можна виконати на будь-який склад тканини (крім тканин, які псуються під впливом високої температури)

Переваги термопереносу:

 • Друкуємо від 1 одиниці
 • Величезний вибір плівок за кольорами і фактурами
 • Для даного нанесення підходять футболки всіх забарвлень з натуральних (бавовняних), ненатуральних (синтетичних) і змішаних тканин
 • Зображення зберігає колір досить довго навіть при активних зовнішніх впливах
 • Отриманий малюнок має стійкість до стирання
 • Не висока вартість - економічно виправдане перенесення принта навіть на 1 виріб
 • Зображення має хорошу якість і високу деталізацію
 • Можливий друк на швах


Обмеження термопереносу:

 • Нанесене зображення збільшує щільність тканини в місці нанесення
 • При друку термотрансферним методом погано вибираються дрібні деталі, отже їх друк краще уникати (мінімальна товщина ліній 1мм)
 • Макет для термопереносу повинен бути наданий у векторному форматі; Всі шрифти повинні бути переведені в "криві" (Сonvert Тo Сurves)

Приклади: